Geciktirici Sprey Nedir?

Geciktirici Sprey Nedir? Geciktirici Sprey Ne İşe Yarar, Geciktirici Sprey Etkileri Nelerdir?

Erkeklerin cinsel ilişki sırasında erken boşalmalarını geciktiren ve daha uzun bir cinsel ilişki yaşamalarına yardımcı olan ürünlere verilen genel isimdir. Dünyada birçok erkeğin cinsel ilişki sırasında kısa sürede veya henüz ilişkiye başlamadan bile boşalması erkeklerin en cinsel sorunlarının büyük sorunlarının başında gelmektedir. Bununla birlikte diğer bir büyük sorunda sertleşme sorunudur. Geciktirici spreyler ve kremler erken boşalma yaşayan erkeklerin en çok tercih ettiğin ürünlerdendir. Geciktirici spreyler ve kremler kullanımının kolay olması ve yan etkisinin diğer ürünlere oranla daha az ve hatta hiç olmamasından dolayı daha çok tercih edilmektedir.

Partnerine ve eşine cinsel ilişki esnasında mahcup olmamak isteyen erkekler geciktirici sprey kullanmayı tercih etmektedir. Dolayısıyla cinsel ilişkilerinde başarısız olma kaygısı yaşayan erkeklerin bu ürünleri tercih ettiği gözlemlenmektedir. Dünyada birçok erkek bu durumdan utanıp sıkılır ama işin aslı her erkeğin belirli dönem veya şartlar da erken boşalma sorunu yaşayabilmektedir. Bu durumda birçok erkek en kolay yoldan ulaşabileceği geciktirici sprey ve krem ürünlerini cinsel ilişki öncesi kullanmaktadır. İster psikolojik isterse fizyolojik sebeplerden olsun erken boşalma sorunu yaşayan erkekler takviye edici ürünlere başvurmaktadır. Geciktirici spreyler, bu konuda en hızlı etki sağlayan ürünlerdendir.

Cinsel ilişki öncesinde yaklaşık on beş yirmi dakika önce kullanılan bu ürünler etkisini hızlı bir şekilde hissettirmektedir. Penisin baş kısmına birkaç defa püskürtme yoluyla uygulanan bu ürünler kolay kullanımı açısından da tercih edilmektedir. Etkisi bir saatten fazla sürmektedir, bu sayede her iki tarafından cinsel ilişkiden haz alması sağlanır.

ERKEN BOŞALMANIN NEDENLERİ VE GECİKTİRİCİ SPREYLERİN FAYDALARI

Genç yaşta erken boşalma sorunları daha sık rastlanan bir problemdir. Tecrübe kazandıkça ve daha çok cinsel ilişkiye girildikçe erken boşalma sorunu kendiliğinden ortadan kalkabilmektedir. Erken boşalma sorunu birkaç kez tekrarlanırsa ve süreklilik göstermeye başlarsa bu aynı zamanda sertleşme sorununu da tetikleyebilir. Genel olarak bu tür sorunların devam etmemesi için geciktirici sprey kullanımı çözüm oluşturabilmektedir. Erken boşalma için belirli bir süre tanımı yapmak doğru olmamakla birlikte, uzmanların işaret ettiği sonuç şu şekildedir:

Penetrasyondan sonraki yani ilişkiye başladıktan sonraki bir dakika veya hemen öncesinde gerçekleşen boşalma olarak tanımlanmaktadır. Cinsel ilişkide gerek erkek gerek kadın uzun süre haz almayı ve belirli bir süre bu duyguyu yaşayarak cinsel ilişkiden tatmin olmayı istemektedir. Tabi birçok cinsel ilişkide iki dakikalık ilişkiden de zevk alınabilir yarım saatlik ilişkiden de zevk alınabilir. Genel anlamda bakıldığında cinsel ilişkide her iki tarafında belirli bir süre içerisinde yaşanan ilişkilerden daha fazla zevk aldığı ve mutlu olduğu görülmektedir. Bunun ile birlikte ilişkilerde en önemli hususlardan biri de cinsel birliktelik öncesi yapılan ön sevişmenin önemidir. Bu durumda çiftler birbirlerini daha fazla tanıma fırsatı bulabilir, erojen bölgelerini keşfedebilirler.

Erken boşalmak cinsel ilişkide bir sorun olarak görülebildiği gibi geç boşalmak da yine cinsel ilişkide bir sorun olarak görülebilmektedir. Geç boşalmak yani normalin çok daha dışında uzun süre boşalamamak hem erkek için hem de kadın için sorun haline gelebilmektedir. Cinsel ilişkinin daha ağrılı ve sorunlu geçmesine neden olabilir. Bu yüzden geciktirici sprey ve krem kullanırken bu konulara da dikkat etmek gerekmektedir. Geciktirici sprey veya kremin cinsel ilişki öncesi fazla kullanılması özellikle erkelerde geç boşalmaya sebep olabileceğinden ürünün tavsiye edilen dozda kullanılması gerekmektedir. Geciktirici sprey ve kremleri günde birkaç defa kullanabilirsiniz, bu konuda bilinen bir yan etkisi olmayan ürünlerdir. 18 yaşından büyük olan herkesin kullanabileceği ürünler arasında yer almaktadır. Geciktirici sprey ve kremleri sertleşme sorunu yaşayan erkeklerin kullanmaması tavsiye edilmektedir. Çünkü sertleşmeyi daha fazla hissetmemenize neden olabilmektedir.

Dünyanın en çok tercih edilen geciktirici sprey ve krem markaları Amerika ve Almanya’da üretilen ürünlerdir. Delay sprey ve krem adı altında üretilen bu ürünleri internet ve eczanelerden bulabilmeniz mümkündür. İnternetten alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur ürünlerin orijinal olup olmadığıdır. Maalesef oldukça fazla olan internet satış sitelerinde ürünlerin sahteleri ile karşılaşmanız mümkündür. Alacağınız ürünün orijinal olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir, aksi takdirde sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Alışveriş yapacağınız site hakkında yeterli bilgiye ve araştırmaya sahip olmalısınız ve ürünlerin orijinal olup olmadığını araştırmalısınız. Dikkat edilmesi gereken hususların başında, ürünlerin barkodlarının bulunması, hologramlı ürün olması, üretim ve menşeinin açıkça belirtilmiş olması ve izinlerinin alınmış olması gerekmektedir.

  • Geciktirici Sprey ve Kremlerin içeriğinde genel başlıklarıyla bulunması gereken etken maddeler;
  • Glycerin
  • Glycol
  • Larginine
  • Methy nicotine
  • Hydrxyehyl
  • Methylparaben

Sitemizden yapacağınız alışverişleriniz de bizim için güven önemlidir. Orijinal ürünlerimizi kargo ile gizlilik esası gözetilerek adresinize ulaştırılmaktadır. Geciktirici sprey ve krem konusunda en çok soruların başında yan etkilerinin olup olmadığıdır. Herhangi bir sağlık probleminiz yani penis bölgesinde açık yara veya cerrahi bir müdahale bulunmuyorsa bu ürünleri kullanmanızda bir sorun olmayacaktır. Ayrıca cinsel ilişki yaşayacağınız partnerinizin de vaginal bölgesinde herhangi bir sağlık sorununun olmamasına dikkat etmelisiniz. Hamile ya da emziren kadınların bu ürünleri kullanan partneriyle ilişkiye girmemesi tavsiye edilmektedir.

GECİKTİRİCİ SPREY KULLANIMI

Geciktirici sprey kullanımı oldukça basit şekildedir. Cinsel ilişki öncesi yani yaklaşık 15 dakika kadar önce penisin baş kısmına gelecek şekilde 3 veya 4 kez sıkılarak uygulanmaktadır. Geciktirici sprey kullandıktan sonra dilerseniz prezervatif kullanabilirsiniz, ürünün etkisini herhangi bir şekilde etkilemez. Ayrıca dilerseniz kullandıktan bir süre sonra penisi bol su ile yıkabilirsiniz ürün etkisini kaybetmeyecektir. Genel olarak bu tür kullanımı oral ilişki yaşamak isteyen kişiler tercih etmektedir. Geciktirici spreyler cinsel ilişki sırasında genel olarak kullanımdan itibaren bir saat kadar ve daha fazla sürebilen etkiye sahiptir. Cinsel ilişkinizin daha renkli ve mutlu geçmesi için tercih edebilirsiniz.

Geciktirici spreyin doğru kullanımı maksimum fayda sağlaması açısından önemlidir. Penisin tamamına değil baş kısmına kullanılması doğru kullanım şeklidir. Penisin tamamına uygulanması istenmeyen problemlere yol açabilmektedir. Fazla kullanım ve penisin tümüne sıkılması ereksiyon sorununa yol açabileceği gibi aynı zamanda ürünün boş yere israfına da sebep olacaktır. Geciktirici spreyi penisin baş kısmına alttan ve üstten gelecek şekilde üç veya dört kez sıkmanız yeterlidir. Cinsel ilişkiden yaklaşık on beş yirmi dakika önce kullanmanız yeterli bir süredir. Geciktirici spreyi kullandıktan yirmi dakika sonra dilerseniz penisini yıkayabilirsiniz. Dilerseniz penisinizi yıkamadan da cinsel ilişkiye girebilirsiniz.

Geciktirici spreyler hakkında uzmanların belirtmiş olduğu herhangi bir yan etkinin olmadığı görülmektedir. Doğru ve zamanında kullanım yapıldığı sürece erken boşalma sorununuza yardımcı olduğunu söyleyebiliriz. Orijinal ve etkili geciktirici sprey almak ve kullanmak istiyorsanız sitemize sipariş verebilirsiniz. Güvenilir, hızlı ve gizlilik politikası ile kargonuz size ulaştırılacaktır.

HEMEN ARA
× SİPARİŞ VER